Suomiška žuvienė pagal „Sezoninė virtuvė“ Renatos Ničajienės receptą

Suomiška žuvienė pagal „Sezoninė virtuvė“ Renatos Ničajienės receptą

 

Ingredientai

 

 

Procesas

  1. Šios sriubos virimui geriausiai naudoti žuvies sultinį, bet jei tokio neturite galite rinktis ir daržovių sultinį. Jei žuvienei naudosite žuvies filė su oda, ją nupjovę galite panaudoti greitam žuvies sultinio išvirimui. Laukinės raudonosios lašišos „Sockeye“ filė, arktinė palijos filė ir šiaurinės islandiškos krevetes atšildžiau šaltame vandenyje, jos virtuvės kriauklėje prileistame šaltame vandenyje atitirpo per valandą. Nuo visų atšilusių žuvies gabaliukų nupjoviau odą, ją sudėjau į puodą, kartu su porų žaliomis dalimis, keliais laurų lapais ir pipirų žirneliais. Žuvies sultinį ant žemos temperatūros išviriau per pusvalandį. Jei turite iš anksto paruošto žuvies sultinio ar naudojate sultinio kubelius, šį sultinio gaminimo procesą, praleiskite.
  2. Porų baltąją dalį įpjaukite išilgai pusiau ir gerai nuplaukite, kad neliktų smėlio. Porus supjaustykite pusžiedžiais, pakepinkite puode, kuriame virsite žuvienę, ant sviesto. Morkas ir bulves nulupkite ir supjaustykite kubeliais. Žuvį nuplaukite, nusausinkite, supjaustykite stambiais kubeliais. Kai porai apkeps, trumpam apkepti suberkite pjaustytas morkas.
  3. Išvirusį sultinį perkoškite ir supilkite ant apkeptų porų su morkomis, sudėkite pjaustytas bulves ir laukinės raudonosios lašišos „Sockeye“ filė, arktinė palijos filė ir šiaurinės islandiškos krevetes. Virkite dar apie 10 minučių, kol bulvės ir žuvis išvirs. Tada supilkite grietinėlę, dar kartą sriubą užvirkite, gardinkite druska, pipirais ir pjaustytais krapais.

 

Skanaus!

 

Įrašą sukūrė maisto tinklaraštininkė Renata Ničajienė www.sezoninevirtuve.lt

 

Šiame patiekalui laukinės raudonosios lašišos „Sockeye“ filė, arktinė palijos filė  galite įsigyti ČIA

Šiam patiekalui šiaurinių islandiškų krevečių galite įsigyti ČIA

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus