Raudona žuvis

Rodoma 1–12 iš 14

Sveikos mitybos ekspertai rekomenduoja valgyti žuvį bent du kartus per savaitę. Raudona žuvis yra lengvai pasisavinamų baltymų, omega-3 rūgščių, vitaminų D ir B12 bei geležies šaltinis. Ant mūsų stalo raudonos žuvys turėtų būti kur kas dažniau nei tik per didžiąsias metų šventes. Todėl esame tam, kad paįvairintume jūsų šeimos racioną kokybiška, maistinga ir ypatingai gardžia raudona žuvimi!

Raudonos žuvies nauda mūsų organizmams

Raudonos žuvys – tai kokybiškų baltymų ir riebalų rūgščių, priklausančių Omega-3 grupei, šaltinis. Jų sudėtyje taip pat yra daug vertingų vitaminų, įskaitant A, D, B, B6 ir E. Jų mėsoje randama daug kalcio, cinko, geležies, magnio ir fosforo, taip pat amino rūgščių, reikalingų tinkamam organizmo funkcionavimui. Raudona žuvimi laikomos šios žuvų rūšys: Atlanto lašiša, Raudonoji lašiša, Arktinė palija, vaivorykštinis upėtakis, tunas ir kitos žuvų rūšys.

Žuvį į savo šeimos racioną reikėtų įtraukti bent 2 kartus per savaitę po 300-400 g. Ir mes, visų pirma, kalbame apie riebias jūros žuvis, tokias kaip: lašiša. Riebios jūros žuvys yra omega-3 nesočiųjų rūgščių šaltinis, kurios padeda apsaugoti organizmą nuo aterosklerozės, taigi ir nuo infarkto bei insulto, taip pat nuo uždegimų, kraujo krešulių, aritmijos, hipertenzijos bei kitų ligų.

Raudona žuvis internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti tvarios žuvininkystė sugautos ar užaugintos raudonos žuvies. Parduodama žuvis yra užšaldyta geriausiu pripažintu būdu – smūginiu šaldymu, kuris padeda išlaikyti šviežios žuvies savybes ir jos maistinę vertę.

Raudonos žuvies kaina priklauso nuo žuvies rūšies ir užsakomo kiekio. Žuvį galime pristatyti tiesiai jums į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, į mažesnius miestus bei miestelius galime išsiųsti specialiose termo dėžutėse.

Laikykimės sveikos mitybos įpročių drauge!

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus