Šaldyta žuvis

Rodoma 1–12 iš 28

Žuvis yra neatsiejama subalansuotos ir sveikos mitybos grandis. Ją vienareikšmiškai verta įtraukti į valgiaraštį dėl to, kad tai yra omega-3 rūgščių, taip pat vitaminų A, D bei E šaltinis. Gera žinia ta, kad šaldytos žuvies galima įsigyti ištisus metus!

Dietologai žuvies vartojimą rekomenduoja sulieknėti norintiems žmonėms, taip pat nėščiosioms, sportuojantiems bei turintiems problemų su širdies ir kraujagyslių sistema. Tiesą sakant, žuvis turėtų būti įtraukta į visų, besirūpinančių sveikata, žmonių racioną.

Šiandien jums galime pasiūlyti daugybę šaldytų žuvų rūšių. Pagrindinis šaldytos žuvies pranašumas, be abejonės, yra jos šviežumo prailginimas. Todėl jūsų stalą gali pasiekti ir tolimos mums žuvų rūšys. Tačiau norint, kad žuvis išlaikytų savo skonį ir maistinę vertę, būtina ją tinkamai užšaldyti. Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodama šaldyta žuvis yra užšaldoma specialistų vieningai patariamu metodu – smūginiu būdu.

Greitas užšaldymo procesas reiškia, kad žuvis nepraranda savo vertės ir skonio, o kartu ilgai išlaiko savo šviežumą. Tokiu metodu šaldoma žuvis po atlaidinimo nėra sausa ir išlaiko natūralią savo spalvą. Žuvis gali būti užšaldyta tiek didesniais kiekiais, tiek atskirai.

Šaldytos žuvies privalumai

 • Išvengiama patogeninių mikroorganizmų vystymosi, pavyzdžiui, puvimo bei pelėsio.
 • Užkertamas kelias nepageidaujamų mikroorganizmų patekimui į maistą.
 • Ilgesnis tinkamumo vartoti laikas.
 • Nedidelis vitaminų ir kitų maistinių medžiagų praradimas.
 • Šaldyta žuvis nereikalauja papildomų konservantų.
 • Žuvies skonio išsaugojimas.
 • Įvairių rūšių žuvies prieinamumas ištisus metus.
 • Patogumas – šaldyta žuvis prieš šaldymą jau išdarinėta, o kai kuriais atvejais, padalinta į porcijas.

Šaldyta žuvis internetu

Mūsų svetainėje galite pirkti kokybiškos ir pagal tvarius žvejybos principus sugautos šaldytos žuvies. Produkcijos kaina priklauso nuo žuvies rūšies bei įsigyjamo kiekio. Mūsų el. parduotuvėje galite ieškoti specialių pasiūlymų su akcija – tai puiki proga palepinti savo šeimos narius puikaus skonio vakariene ir sutaupyti pinigų!

Šaldytos žuvies pirkimas skatina tvarų gyvenimo būdą – sumažina maisto švaistymą. Jūs ne tik rūpinatės aplinka, bet ir gaunate aukštos kokybės maistą už ypač gerą kainą.

Kad šaldyta žuvis jus pasiektų aukščiausios kokybės, prekes galime jums pristatyti tiesiai į namus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje ir kitose Lietuvos vietose.

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus