Raudonieji ikrai

Rodomi visi rezultatai: 4

Daugelį šimtmečių ikrai buvo laikomi pačiu išskirtiniausiu ir įmantriausiu delikatesu, neturinčiu sau lygių, kone visame pasaulyje. Jo nuostabų skonį ir subtilią tekstūrą vertina geriausi pasaulio virtuvės šefai ir iškiliausi gurmanai.

Išskirtiniai raudonieji ikrai

Raudonieji ikrai – tai lašišinių žuvų ikrai. Kuo mažesni kiaušiniai, tuo aukštesnė šio produkto kokybė bei vertė. Kiekviena ikrų rūšis baltymų ir riebalų kiekiu bei kitomis maistinėmis vertėmis nesiskiria viena nuo kitos, tačiau skiriasi jų skonis ir kvapas.

Raudonųjų ikrų spalva, priklausomai nuo rūšies, svyruoja nuo šviesiai oranžinės iki ryškiai raudonos. Tokiais atspalviais pasižymintys ikrai atkeliauja ne tik iš lašišų, bet ir iš upėtakių bei kitų, rečiau sutinkamų žuvų rūšių. Skirtingai nuo juodųjų ikrų, kuo ikrai yra smulkesni, tuo jie – vertingesni.

Šios rūšies ikrai puikiai papuoš vieno kąsnio sumuštinius ir įdarytas daržoves. Raudonieji ikrai gražiai atrodo patiekiami su kietai virtais kiaušiniais, ant blynų, salotose ir kituose patiekaluose. Svarbiausia, kad jie būtų tinkamai atšaldyti ir nepažeista jų struktūra – tuomet jų subtilus skonis atsiskleidžia geriausiai.

Ikrų nauda mūsų organizmams

Ikrai turi lengvai virškinamų baltymų, įskaitant gyvybingai svarbias aminorūgštis, taip pat juose gausu mineralų ir vitaminų. Ikruose randama daug polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios turi teigiamą poveikį sveikatai. O gausus omega-3 kiekis juose gali apsaugoti nuo vėžio, širdies ir kraujagyslių ligų bei diabeto. Jų vartojimas taip pat teigiamai veikia nervų sistemą ir širdies veiklą. Ikruose esantis vitaminas A gerina regėjimą ir odos būklę.

Tik vienas arbatinis šaukštelis tikrų ikrų gali patenkinti kasdienį žmogaus vitamino B12 poreikį, kuris teigiamai veikia kraujotakos sistemą. Ikruose gausu ir natūralių antioksidantų – vitaminų E, D ir A, seleno. Jie stabdo kūno senėjimą ir gali užkirsti kelią vėžiui.

Raudonieji ikrai internetu

Mūsų internetinėje žuvies ir jūros gėrybių parduotuvėje galite įsigyti puikaus ir nepamirštamo skonio raudonųjų ikrų. Jų kaina priklauso nuo pasirenkamos rūšies bei kiekio. Norėdami įsigyti ikrų pigiau – ieškokite mūsų pasiūlymų su akcija.

Produktus galime pristatyti jums tiesiai į namus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje arba galite atsiimti jums patogioje vietoje.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus