Balta žuvis

Rodoma 1–12 iš 14

Didžiausią kiekį žuvies mes, lietuviai, suvalgome šaltuoju metų laiku. Šiam įpročiui daugiausia įtakos turi mūsų didžiausios metų šventės, kurios formuoja mūsų kulinarines tradicijas. Tačiau valgydami žuvį mes ne tik gerbiame savo kultūrą, bet ir sustipriname imunitetą, kuris dažnu atveju šaltuoju metų laiku yra nusilpęs.

Žuvis, iš esmės, yra skirstoma į baltą ir raudoną. Baltosioms žuvims priskiriamos mums gana gerai žinomos rūšys, tokios kaip: Atlanto menkė, ledjūrio menkė, jūrų lydeka, otas, plekšnė, jūrinis ešerys, sterkas, juodasis paltusas ir daugelis kitų. Kone visos šios rūšys gyvena šaltuose, gerai deguonies prisotintuose vandenyse, kur didžiąją laiko dalį būna arti dugno. Dėl tokio neaktyvaus gyvenimo būdo jų riebalų kiekis yra kur kas mažesnis nei aktyvesnių žuvų. Būtent todėl baltos žuvies mėsa yra nekaloringa, joje gausu lengvai virškinamų baltymų, taip pat mikro ir makro elementų, kurie prisideda prie sveikatos gerinimo ir imuniteto stiprinimo. Turime omenyje vitaminus A, D, taip pat B grupės vitaminus, seleną ir kalcį.

Dėl šių priežasčių baltą žuvį itin dažnai renkasi sportininkai, norintys sulieknėti, taip pat su širdies ir kraujagyslių ligomis susiduriantys žmonės. Baltą žuvį turėtų valgyti kiekvienas: ir suaugęs, ir mažas, norintis, kad jų maisto racionas nestokotų reikalingų maistinių medžiagų. Pasaulinės sveikatos organizacijos rekomenduoja žuvį valgyti bent du kartus per savaitę.

Balta žuvis internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti kokybiškos šaldytos baltosios žuvies su pristatymu tiesiai į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame didžiajame Lietuvos mieste ir siuntimu į mažuosius miestus ir miestelius specialiose termo dėžutėse.

Mūsų asortimente esanti balta žuvis atkeliauja tiesiai iš švarių šaltųjų vandenų, gaudant ją laikantis tausojančios žuvininkystės principų.

Turime plačiausią Lietuvoje baltos žuvies pasirinkimą, todėl esame tikri, kad čia mūsų parduotuvėje tinkamą baltos žuvies pasirinkimą atras kiekvienas!

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus