Atlantinė menkė

Rodomi visi rezultatai: 3

Atlantinė menkė – ne tik viena skaniausių, bet ir naudingiausių žuvų mūsų organizmams. Atlanto vandenyne sugaunama menkė turi mažiausiai gyvsidabrio, todėl yra saugiausia menkių rūšis. Ją šaldytą galite įsigyti ištisus metus mūsų internetinėje parduotuvėje ir ruošti įvairiausiais būdais. Atlantinių menkių mėsoje gausu daug maistinių medžiagų, kurios stiprina imuninę sistemą. Būtent dėl šios priežasties ji laikoma vienu iš pagrindinių sveikos mitybos elementų bet kokio amžiaus žmonėms. 

Kodėl į savo racioną turėtumėte įtraukti Atlantinę menkę?

Atlantinės menkės mėsa yra šviesios spalvos ir turi mažai kaulų, be to, pasižymi subtiliu žuvies kvapu, todėl ji dažnai tampa pagrindiniu pietų ar vakarienės stalo elementu. Atlantinę menkę nesunku paruošti: ją galima kepti, troškinti garuose arba ruošti ant grotelių. 

Menkių mėsoje yra daug žmogaus organizmui vertingų medžiagų. Neabejotina, kad Atlantinę menkę dažnai valgantys žmonės rečiau serga širdies ir kraujagyslių ligomis, džiaugiasi stipriais, žvilgančiais plaukais ir sveika oda. Atlanto menkė naudinga ne tik suaugusiems, bet ir senyvo amžiaus žmonėms, vaikams ir besilaukiančioms moterims. 

Atlanto menkė ir jos nauda žmogaus organizmui

Atlantinė menkė, kaip ir kone visos kitos Atlanto vandenyne pagaunamos žuvys, yra geras aukštos kokybės baltymų šaltinis. 100 g mėsos yra apie 20 g baltymų, kurie yra visų kūno ląstelių statybinė medžiaga ir mitybos pagrindas intensyviai sportuojantiems. Be to, šios rūšies menkėje yra gausu vitamino D, kuris vienareikšmiškai stiprina organizmą. Atlanto menkė taip pat pasižymi dideliu omega-3 riebalų rūgščių kiekiu, kurios turi teigiamą poveikį:

 • cholesterolio kiekio mažinimui,
 • kraujotakos sistemos ligų prevencijai,
 • slopinant 2 tipo diabeto vystymąsi,
 • kovojant su depresija,
 • gerinant odos ir plaukų būklę.

Atlantinė menkė yra liesa žuvis, kurios šimtame gramų yra vos 80 kalorijų, todėl ją dažnai valgo žmonės, norintys atsikratyti antsvorio.

Šaldyta Atlantinė menkė internetu

Šaldyta Atlantinė menkė mūsų internetinėje parduotuvėje gali būti parduodama tiek po kilogramą, tiek po 15 kg. Perkant didesnį kiekį yra taikoma akcija, todėl tai puiki proga sutaupyti. Čia rasite ne tik menkės nugarinės dalies filė, bet ir kepsnelius bei faršą. Atlantinę menkę galime pristatyti jums tiesiai į namus, kad nereikėtų dėl nieko rūpintis. 

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus