Amerikinis polakas (Ledjūrio menkė)

Rodomi visi rezultatai: 2

Ledjūrio menkė, dar žinoma kaip Amerikinis polakas, yra žuvis, kuri, dėl savo sveikatai naudingų savybių, turėtų kur kas dažniau atsirasti ant pietų ar vakarienės stalo. Tai vertingas baltymų, omega-3 ir 6 rūgščių bei B grupės vitaminų šaltinis. Ledjūrio menkę galima paruošti įvairiais būdais, todėl ją gali valgyti skirtingo amžiaus žmonės. Ji patinka ir suaugusiems, ir vaikams.

Kokiomis savybėmis pasižymi žuvis Amerikinis polakas?

Amerikinis polakas (Ledjūrio menkė) – tai subtilaus, švelnaus skonio, baltos mėsos žuvis, parduodama visus metus. Dėl mažo kaulų kiekio, ją mėgsta valgyti daugelis žmonių, tačiau Ledjūrio menkė turėtų būtų vartojama kur kas dažniau nei yra iki šiol.

Amerikinis polakas yra labai sveika ir naudinga žuvis mūsų organizmams. Joje gausu omega-3 riebalų rūgščių, vitamino A, vitamino D ir vitamino E. Šios rūšies žuvis yra gera alternatyva mėsai, nes joje gausu sveikųjų baltymų. Ledjūrio menkė tinka ne tik intensyviai sportuojantiems asmenims, bet ir kovojantiems su antsvoriu. 

Kaip ir dauguma kitų žuvų, Ledjūrio menkė yra geras omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių šaltinis. Taip pat joje gausu vitaminų B12 ir B6, niacino ir anksčiau minėtų vitaminų. Tai geras fosforo, kalio, seleno ir kitų mikroelementų šaltinis.

Amerikinis polakas įvairių ligų prevencijai

Kadangi šios rūšies žuvis savyje turi daug omega-3 ir kitų riebalų rūgščių, tai puiki prevencinė priemonė širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms. Teigiama, kad žuvies valgymas padeda pagerinti širdies ląsteles ir reguliuoti širdies ritmą.

Reguliarus menkės vartojimas gali padėti reguliuoti didelį trigliceridų kiekį, kuris didina širdies ligų riziką, taip pat gali padidinti blogojo cholesterolio kiekį ir sumažinti gerojo cholesterolio kiekį kraujyje. 

Įvairių šaltinių teigimu, reguliarus menkės ir kitos žuvies vartojimas gali padėti palengvinti reumatoidinio artrito (RA) sukeliamus simptomus. Menkės vartojimas padeda ir žmonėms, kovojantiems su venų tromboze. 

Apskritai maistas, kuriame gausu omega-3 riebalų, gali padėti sumažinti gaubtinės žarnos vėžio riziką. Taip pat yra atliekami tyrimai, siekiant nustatyti omega-3 riebalų rūgščių vartojimo įtaką prostatos ir krūties onkologinėms ligoms.

Šaldytas Amerikinis polakas (Ledjūrio menkė) internetu

Mūsų asortimente rasite kokybiškos šaldytos Ledjūrio menkės už patrauklią kainą. Galite užsisakyti skirtingą kiekį menkės, o pirkdami didesnį kiekį – mokėti pigiau ir sutaupyti. Šaldytą žuvį galime pristatyti jums tiesiai į namus.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus