Jūros gėrybės

Rodomi visi rezultatai: 9

Jūros gėrybės – tai daugelis jūrose sutinkamų gyvų organizmų, tokių kaip: aštuonkojai, krevetės, šukutės, kalmarai ir kt. Tradiciškai jūros gėrybės yra populiarus, maistingas ir itin vertinamas maistas Viduržemio jūros regione, tačiau Lietuvoje jos vis dar pakankamai retai valgomos.

Jūros gėrybių naudingumas mūsų organizmams

Jūros gėrybėse randama daug vertingų maistinių savybių, kurios turi teigiamą poveikį organizmo veiklai. Tai yra B grupės, A, D vitaminų ir mikroelementų, t. y., skydliaukės hormonų gamybai reikalingo jodo, detoksikacijos procesuose dalyvaujančio seleno, kalcio, cinko bei fluoro, šaltinis.

Jūros gėrybėse esančios omega-3 riebalų rūgštys teigiamai veikia smegenų aprūpinimą krauju, taip pat dalyvauja hormonų sintezėje. Jūros gėrybių riebalai yra sveikesni ir vertingesni nei tie, kurie yra gaunami su raudona mėsa. Jūros gėrybėse esantys baltymai lengvai virškinami. Reikėtų pabrėžti, kad jūros gėrybių maistinė vertė labai priklauso nuo rūšies, vietos ir gyvenimo sąlygų, taip pat nuo perdirbimo laipsnio.

Įvairūs tyrimai rodo, kad jūros gėrybių valgymas gali sumažinti širdies priepuolio, insulto, nutukimo ir aukšto kraujospūdžio riziką. Jūros gėrybėse yra mažiau sočiųjų riebalų ir daugiau polinesočiųjų riebalų, įskaitant omega-3 riebalų rūgštis. Šios riebalų rūgštys gali padėti sumažinti kraujospūdį ir pagerinti širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą.

Šaldytos jūros gėrybės internetu

Maistą pietums ar vakarienei dar niekada nebuvo taip lengva pirkti – užsisakykite šaldytas jūros gėrybes internetu ir mes jas jums pristatysime tiesiai į namus arba išsiųsime specialiose termo dėžutėse. Sekite mūsų socialinius tinklus, kai skelbiame, kada galima įsigyti mūsų aukštos kokybės jūros gėrybių su mažesne kaina.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus