IKRAI – IR ŠVENČIŲ TRADICIJOMS PUOSELĖTI, IR IŠSKIRTINIAM STALO DEKORUI KURTI

Raudonieji Atlanto lašišos ir juodieji Sibirinių eršketų ikrai nuo seno yra vieni iš tradicinių maisto produktų, puošiančių tiek Kūčių, tiek šv. Kalėdų, tiek Naujųjų metų stalą.  Taigi, šįkart kviečiame pasižvalgyti, atrandant geriausias idėjas Jūsų šventiniam stalui sukurti.

 

 

Gurmaniškas šventinio stalo akcentas – užkandžiai su raudonaisiais ar juodaisiais ikrais

Gardūs vieno kąsnio užkandžiai gali tapti alternatyva tradiciniam karštam patiekalui, o kai juos ruošiame su raudonaisiais Atlanto lašišos ar juodaisiais Sibirinių erškėtų ikrais, rezultatas tiek skoniu, tiek estetiniu vaizdu bus puikus! Be to, ir ruošiant tokius užkandžius virtuvėje sugaišti daug laiko neprireiks. Taigi, štai kelios idėjos, kurios, tikime, įkvėps praturtinti Jūsų Kūčių, šv. Kalėdų ar/ir Naujųjų metų stalą:

 

Grikių blyneliai su raudonaisiais ir juodaisiais ikrais

Bulvių laiveliai su lašiša ir ikrais

Šukutės su moliūgų piurė ir ikrais

Delikatesas ir puošmena – pagrindinis švenčių žuvies patiekalas su raudonųjų ar/ir juodųjų ikrų kepurėle

 

Jau tapo įprasta, kad raudonuosius Atlanto lašišos ar/juoduosius Sibirinių eršketų ikrus skanaujame, ruošdami įvairius vieno kąsnio užkandžius. Tik neseniai ir patys, vis daugiau dirbdami su geriausiais virtuvės šefais, sužinojome, kad pagrindinio žuvies patiekalo skoninėms savybėms atsiskleisti bei jas sustiprinti padės ikrai. O taip papuoštas patiekalas sukurs ir išties prabangos pojūtį bei vaizdą! Taigi, keletas idėjų smalsaujantiems.

 

Jūrinis ešerys su špinatais, Briuselio kopūstais ir ikrais

Tuno tartaras su avokadu, apelsinais ir ikrais

 

Gurmaniška dovana mylimam žmogui – ikrai išskirtinėje dovanų dėžutėje

Artėjant didžiausioms metų šventėms, pripažinkime, tenka neretai pasukti galvą, kuo nudžiuginti mylimus žmones. Pasirinkimas išties didelis, bet jei norite savo artimus žmones palepinti gurmaniška ir drauge praktiška dovana, raudonieji Atlanto lašišos ar juodieji Sibirinių eršketų ikrai originaliai ir išskirtinai didžiausioms metų šventėms skirtoje pakuotėje, tikime, tikrai nudžiugins. Pasižvalgykite!

DOVANŲ IDĖJOS

 

Dovanų rinkinys: raudonieji ir juodieji ikrai

 

Dovanų rinkinys: š. r. lašiša, raudonieji ir juodieji ikrai

Šiltų, jaukų švenčių ir skanaus!

Daugiau kūrybiškų idėjų, Jūsų artėjančioms didžiausioms metų šventėms rasite ČIA!

 

 

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus