NAUJIENA! ŽUVĮ IR JŪROS GĖRYBES VISOJE LIETUVOJE PRISTATYSIME DAŽNIAU IR GREIČIAU

Po beveik 2 aktyvios veiklos metų, džiaugiamės išaugusiu mūsų žuvies ir jūros gėrybių poreikiu tarp pirkėjų. Sulaukiame vis daugiau užklausų iš mažesnių miestų, kaip įsigyti mūsų žuvies ir jūros gėrybių, o iš didžiųjų – kaip tai padaryti dažniau?

Pristatymas visoje Lietuvoje buvo planuotas mūsų šeimos verslo „FishWish“ plėtros žingsnis, tačiau netikėta kliūtimi tapo mažas tokias paslaugas teikiančių logistikos bendrovių pasirinkimas. Visa mūsų prekiaujama žuvis ir jūros gėrybės yra šaldytos, taigi, būtina sąlyga – griežti standartai, susiję su temperatūriniu režimu, kad bet kuriuo metų laiku būtų užtikrinta, jog vartotoją pasieks tokios temperatūros produktas, kaip reikalaujama. Be to, norėjome, kad užsakymai Jums būtų pristatomi maksimaliai greitai, į Jums patogią vietą bet kur Lietuvoje – ir dideliame mieste, ir sodyboje.  Partnerių, kurie išpildytų šiuos mums svarbius kriterijus, pasirinkimo Lietuvoje beveik neradome, todėl džiaugiamės atradę ir pradėję bendradarbiauti su NNL logistikos paslaugų įmonių grupe.

Nuo šiol Jūsų namus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje „FishWish“ žuvis ir jūros gėrybės pasieks praktiškai kiekvieną dieną, mažesnių miestų gyventojus – vieną ar du kartus per savaitę. Iki šiol jau žinote, kad mūsų produkcija sostinės ir Kauno gyventojams į namus buvo pristatoma 2-3 kartus per savaitę, į kitus didžiuosius miestus – tik kelis kartus per mėnesį. Mažesnių miestų ir kaimelių gyventojams pristatymo galimybės nebuvo.

Įdomumo dėlei pasidalinsime, kad mūsų, lietuvių, skonis renkantis žuvį ar/ir jūros gėrybes beveik nesiskiria nuo jos valgytojų visame pasaulyje. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, pačios populiariausios lašišinės žuvys: laukinė lašiša, Arktinė palija. Antroje vietoje – Matjes“ silkė ir visos menkės rūšys, iš jų labiausiai mėgstama – Atlanto menkė. Kas mūsų šeimą be galo nustebino, kad mes, lietuviai, išties dažnai valgome ikrus – dažniausiai perkami raudonieji Atlanto lašišų ikrai, ypatingoms progoms – juodieji Sibirinio eršketo ikrai. Iš jūros gėrybių, vienareikšmiškai, mėgstamiausi yra aštuonkojo čiuptuvai, midijos, jūros šukutės.

Na, ir žinoma, džiaugiamės, kad į mūsų krautuvėlę užsuka ir jaunos šeimos ir senjorai, bet dažniausiai, nenustebinsime sulaukiame svečiuose moterų, besirūpinančių savo artimųjų ir šeimos sveikata.

Daugiausiai užsakymų internetu sulaukiame iš Vilniaus, Kauno ir  Klaipėdos. Nuo lyderių trejetuko mažai atsilieka Panevėžys, Šiauliai. Mažiau, bet taip pat nuolat su žuvies ir jūros gėrybių lauknešėliais keliaujame į Marijampolę, Alytų, Trakus, Anykščius, Plungę, Mažeikius.

„FishWish“e. parduotuvę internetu mūsų šeima atidarė 2020 m. pabaigoje, džiaugiamės, kad Jūsų visų dėka 2021 m. lyginant su praėjusiais metais ūgtelėjome 2 kartus.

 

Taigi, ačiū Jums už bendrystę, palaikymą, kritišką įvertinimą!

 

Lauksime visada svečiuose, plačiau su kokybiškos žuvies ir jūros gėrybių asortimentu galite susipažinti ČIA

 

Šilčiausi linkėjimai,

„FishWish“ žuvų šeima

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus