NAUJIENA VAIKAMS IR JAIS BESIRŪPINANTIEMS TĖVELIAMS – ŽUVIES RINKINYS „JŪROS ISTORIJOS“

Mintis sukurti žuvies rinkinį vaikams kirbėjo nuo pat FishWish gimimo dienos! Juk būtent šios žuvies ir jūrų gėrybių krautuvėlės istorija yra susijusi su mūsų pačių šeima – kai ieškodami kokybiškų maisto produktų savo itin alergiškoms dukrytėms dairėmės ir žuvies, kuri būtų maksimaliai švari, laukinė.

 

Taigi, visą vasarą, praleidę aktyviai konsultuodamiesi su medikų ir pediatrų bendruomene, tėveliais ir jų mažyliais, šaltajam sezonui įsibėgėjant, pristatome Jums – RINKINĮ VAIKAMS „JŪROS ISTORIJOS“. Jame rasite baltos, raudonos žuvies, silkės ir krevečių derinį!

 

 

FishWish kokybiškos žuvies ir jūros gėrybių valgytojų bendruomenę vienija šeimos, auginančios mažus ar mokyklinio amžiaus vaikus, jų seneliai, šeimų kaimynai ir tolimesni draugai. Jaučiame didelę atsakomybę, kalbėdami apie vaikus ir jų mitybai itin reikalingą žuvį. Nemeluosime, sakydami, kad beveik kasdien iš Jūsų sulaukiame asmeninių žinučių, apie klausimus: „O kokią žuvį valgyti rekomenduotumėte vaikams nuo įvedant šį produktą į vaikų mitybą iki mokyklinio amžiaus?“ Pripažinsime ir tai, kad tarp mūsų bendruomenės narių, yra daug medikų, kurie turtina mus žiniomis, ir, žinoma, jiems esame labai dėkingi! Taigi, kviečiame išbandyti RINKINĮ VAIKAMS – „JŪROS ISTORIJOS“, kuris su didžiausia meile kurtas vaikams, bet subalansuotas taip, kad tiktų visai šeimai!

 

 

Mūsų kurtame RINKINYJE VAIKAMS IR JAIS BESIRŪPINANTIEMS ŠEIMOS NARIAMS rasite:

 

  • Taip reikalingą naudingais maistingaisiais baltymais laukinę baltą žuvį – Atlanto menkės filė porcijas. Ši žuvis, atkeliavusi iš šaltųjų šiaurės vandenų Norvegijoje, svarbi ir vaikų, ir juos auginančių suaugusių mitybai dėl lengvai virškinamų bei gerai pasisavinimų baltymų. Atlanto menkė priešingai, nei mėsa (pavyzdžiui, kiauliena ar jautiena) yra labai liesa. Be to, Atlanto menkės mėsoje yra B, PP, retinolio (A), askorbo rūgšties (C) vitaminų ir vitaminų D, E, N, kurie svarbūs kiekviename vaiko augimo tarpsnyje: jų imunitetui, fizinei ištvermei, kaulams, regai. Be išvardintos Atlanto menkės naudos, tai bene vienintelė menkių šeimos narė išsiskirianti savo „ne sausumu“, o lengva, puria, kremine faktūra, dėl kurios minima žuvis (jei vertintume baltą žuvį) yra Jūsų pati mėgstamiausia.
  • Švarios raudonos žuvies – Arktinės palijos filė, pasiekusios mūsų mažuosius ir jų šeimas iš šaltosios Islandijos. Ši lašišinių žuvų šeimos narė sveika alternatyva tradicinei lašišai. Arktinės palijos mėsa yra tvirta, joje gausu Omega-3 riebalų rūgščių, kurios itin naudingos judriems ir sunkiai susikaupiantiems vaikams, jų smegenų veiklai. Jos mūsų mažųjų organizmui reikalingos ir todėl, kad stiprina imunitetą, gerina apetitą bei skatiną vaiko augimą. Suaugusiems tokios Arktinės palijos įtraukimas į kasdienę mitybą padeda prisideda prie imuniteto stiprinimo, širdies ir kraujagyslių ligų bei artrito prevencijos, saugo ir stiprina regėjimą, padeda palaikyti geresnę nervų sistemos funkciją. Vertinga Arktinę paliją valgyti ir besilaukiančioms. Šioje žuvyje esančios Omega-3 rūgštys itin svarbios vaisiaus regėjimui ir smegenų vystymuisi. Ir, matyt, todėl Arktinė palija yra pelniusi tiek Jūsų, tiek mūsų vaikų pačios skaniausios žuvies titulą. Tuo labai džiaugiamės ir, tiesą, sakant, nespėjame pildyti ja lentynas.
  • „Karališkosios“ titulą pelniusi Šiaurės jūros „Matjes“ silkė unikali tuo, kad gaudoma pirmaisiais gyvenimo metais, dar prieš nerštą. Pagauta ji pasiekia žmogaus rankas, kurios kruopščiai atrenka tik aukščiausios kokybės silkes. „Karališkoji“ silkė išsiskiria savo naudingomis medžiagomis. Ypač savo riebumu, kuris siekia nuo 16 % iki 22 %, kai mums įprastos silkės riebumas – 11 %. Silkę, dažniau valgome mes, suaugusieji, bet po aktyvių konsultacijų su medikų bendruomene, buvome įtikinti, kad ją būtina įtraukti į RINKINĮ VAIKAMS „JŪROS ISTORIJOS“. Jos maistinių savybių nauda augančio vaiko organizmui didelė: gausus Omega-3 rūgščių, vitamino D, B12 kiekis. Taip pat „Matjes“ silkė unikali dėl joje esančių aukštos kokybės baltymų kiekio, kurie taip reikalingi augančiam vaiko organizmui. Ši žuvis svarbi ir suaugusiųjų mitybai – be visų išvardintų teigiamų savybių mūsų vaikų mitybai, joje gausu antioksidantų (vitamino E ir seleno), kurie padeda neutralizuoti laisvųjų radikalų naudą.
  • Šiaurinės islandiškos krevetės mus pasiekė taip pat iš laukinės Islandijos gamtos. Šias mažutes, jau išlukštentas ir virtas krevetes vaikai mėgsta dėl jų subtilaus skonio ir, girdime iš Jūsų, kad triauškia kaip užkandį arba dar dažniau su įvairių rūšių makaronais. Gydytojai rekomenduoja įvesti į krevetes, kaip ir kitas jūros gėrybes, vaikams į mitybą nuo 3 metų dėl puikaus baltymų šaltinio, kurie skatina vaikų raumenų augimą, B grupės vitaminų gausos, kurie turi teigiamą poveikį centrinei nervų sistemai. Šiaurinės islandiškos krevetės unikalios mažu riebalų ir angliavandenių kiekiu, jose gausu folio rūgšties ir vitamino E. Dėl šių išvardintų savybių Šiaurines islandiškas krevetes verta įtraukti ir į suaugusiųjų kasdienį valgiaraštį.

 

Išskirtinai dėkojame šeimos gydytojai Aušrai Apanavičienei. Jos patarimų, konsultacijų dėka galime išpildyti VAIKŲ RINKINIO „JŪROS ISTORIJOS“ idėją – pasiūlyti vaikų (nuo jų kūdikystės iki aktyvaus mokyklinio amžiaus) pilnavertei mitybai reikalingas aukštos kokybės žuvis ir jūros gėrybes. Ir svarbiausia, kad toks rinkinys sujungia visą šeimą! Taigi, kviečiame išbandyti Jus!

 

Skanaus!

 

Vaikų rinkinį „Jūros istorijos“ rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus