Didžioji vasaros naujiena – ŽUVIES GRILIO RINKINYS

Mes, lietuviai, esame įpratę griliui ar kepimui atviroje ugnyje rinktis mėsą, todėl ši VASAROS NAUJIENA – tikra staigmena tradicijų puoselėtojams! Tikrai taip, pristatome, ko gero, PIRMĄJĮ ŽUVIES GRILIO RINKINĮ.

Neretam iš mūsų žuvies kepimas gamtoje ne iš lengvųjų užduočių. Jos mėsa suyra, išdžiūsta, praranda savo estetinę išvaizdą, o kartais ir gero skonio pritrūksta. Tik ne tada, jei turime išties KOKYBIŠKĄ PRODUKTĄ, tinkantį kepti griliuje ar ant atviros ugnies. Klausite: „O ką reiškia tinkanti griliui kepti žuvis“? Tai štai! Žuvis turi būti su odele, taip lengviau iškepsite. Paprasčiau kepti ir žuvies filė didesnį gabalą nei atskirus mažesnius ar visą žuvį. Rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į žuvies riebumą – paprastai riebesnė žuvis sultingesnė. O SVARBIAUSIA SĄLYGA, kurią mes dažnai pamirštame! Žuvį turime kepti kur kas trumpiau nei mėsą, nes perkepta ji neskani, sprangi ir sausa. 10-12 minučių kepant iš abiejų pusių turėtų užtekti. Taigi, į visus šiuos kriterijus atsižvelgėme, kurdami Jums ŽUVIES GRILIO RINKINĮ.

Be to, šis ŽUVIES GRILIO RINKINYS skirtas visiems, ieškantiems sveikesnio maisto alternatyvų: suaugusiems – norintiems liesesnių produktų vasaros metu; tėveliams – besirūpinantiems savo mažylių mityba; gurmanams ar kitiems – išsiilgusiems naujų skonių ir patirčių.

 

Taigi, ŽUVIES GRILIO RINKINYJE rasite:

 

  • Atrinktą aukštos kokybės žuvį, tinkamą kepti ant griliaus ar atviroje ugnyje;
  • Skirtingų skonių žuvies gerbėjams kepimui paruoštus TUNO pjausnius, ekologiškos ARKTINĖS PALIJOS filė ir STERKO filė. Tuno pjausniai – kiekvienam stipraus kepsnio gerbėjui. Puiki alternatyva mėsai! Ekologiškos arktinės palijos filė – sveika alternatyva mūsų pamėgtai tradicinei lašišai. Geriausias sprendimas norint suvilioti mūsų mažiausius, nes vaikai mėgsta šią žuvį! Sterko filė – balta, bet ne sausa, atvirkščiai, sodri, turtingo skonio, lengvai įsisavinama! Besirūpinantiems kūno linijomis, aktyviai gyvenantiems ir sportuojantiems – tai pirmas pasirinkimas, nes ji, kaip ir kitos baltos žuvys, yra neriebi, turtinga naudingais baltymais.
  • Rinkinys skirtas šeimai ir jos draugams (8-9 asmenims) – kaip įprasta, kad planuodami išvyką į gamtą maisto pasiimame tiek, kad užtektų sau ir draugui;
  • Viskas supakuota į patogią pakuotę, kurią lengva pasiimti į gamtą ar svečius.

 

Vasara įsibėgėja. Kur bebūtumėme: prie ežero, jūros, sodyboje ar kieme maisto ruošimas ant atviros ugnies lyg ritualas, sujungiantis Jus su draugais, šeima smagiam pokalbiui bei juokui. Tikimės, kad su meile ir dideliu kruopštumu ruoštas ŽUVIES GRILIO RINKINYS taps paprastu sveiko ir gardaus maisto atradimu Jums ir Jūsų mylimiems žmonėms. Jokio vargo ar rūpesčio, kad rinkinyje esanti žuvis suirs, praras savo estetines savybes: tunas supjaustytas pjausniais, ekologiškos arktinės palijos ir sterko filė su odele. 10-12 min. ir Jūsų patiekalas ant stalo!

Stengiamės viską apgalvoti iki smulkmenų! Išbandykite ir įvertinkite!

 

Skanaus!

Žuvies grilio rinkinį galite rasti čia

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus