NAUJIENA – ŠVENTINIS RINKINYS

Pristatome dar vieną su didžiausiomis metų šventėmis susijusią NAUJIENĄ – ŠVENTINĮ RINKINĮ. Kurdami jį galvojome apie tuos, kurie mėgsta išbandyti nauja. Tikrai taip,  šis rinkinys spinduliuoja Šv. Kalėdomis ir, nors tradiciškai esame įpratę, kepti žąsį ar antį, keleri metai mūsų šeima renkasi žuvį. Taigi, šiemet sukūrėme ŠVENTINĮ RINKINĮ, kuris padės sukurti Jums ypatingą – prabangų švenčių stalą ar nudžiuginti artimus žmones prabangia gurmaniška dovana!

 

 

 

Šiame prabangiame ŠVENTINIAME rinkinyje rasite šias kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės žuvis ir ikrus:

 • Karštam pagrindiniam švenčių patiekalui – Sterko filė 500 gr.
 • Antram karštajam patiekalui ar prabangiam užkandžiui– Gelsvauodegio tuno filė pjausniai 3-4 vnt, 500 gr.
 • Gurmaniškiems vieno kąsnio užkandžiams ir pagrindinių patiekalų grožiui – raudonieji Atlanto lašišos ikrai 200 gr.  ir juodieji Sibirinių eršketų ikrai 100 g.

 

 

Taigi, kodėl verta įsigyti ŠVENTINĮ RINKINĮ savo šventiniam stalui ar rinktis dovanoms?

 • Rinkinyje rasite aukščiausios kokybės žuvis ir ikrus Jūsų prabangioms šventinio stalo vaišėms kurti.
 • Žuvis ir raudonieji Atlanto lašišos ikrai Jūsų patogumui paruošti gaminimui – belieka tik atšildyti ir gaminti Jūsų pasirinktus patiekalus. Juodieji Sibirinių eršketų ikrai nereikalauja jų atšildymo, galite iškart ruošti užkandžius.
 • Patogi ir reprezentatyvi pakuotė – visa žuvis, raudonieji Atlanto lašišos ir juodieji Sibirinių eršketų ikrai supakuoti į patogią dėžutę, kurią ne tik patogu transportuoti, bet ir itin malonu dovanoti.
 • Receptai – įsigijus ŠVENTINĮ RINKINĮ ant jo dėžutės rasite užklijuotą kodą, kurį telefonu aktyvavus, galėsite išsirinkti ir išbandyti rekomenduojamus receptus, paruoštus su rinkinio žuvimis ir ikrais.
 • Saugus ir lankstus pristatymas į namus –  išvengsite nereikalingų kontaktų apsaugosite save ir artimuosius, nes Jums nereikės vaikščioti po parduotuves, dairantis ir ieškant  Jūsų švenčių stalui reikalingos žuvies ar artimam žmogui dovanos.

 

 

Šv. Kalėdų proga mūsų šeima iš ŠVENTINIO RINKINIO karštajam patiekalui gamins sterką su bulvių koše ir Briuselio kopūstais, šaltajam – išmėginsime tuno tartarą su avokadais, apelsinais ir šparaginėmis pupelėmis, o užkandžiams – improvizuosime su raudonaisiais Atlanto lašišos ar/ir juodaisiais Sibirinio eršketų ikrais. Šiais receptais pasidalinsime ir su Jumis: įsigijus rinkinį ir nuskenavus ant pakuotės esantį kodą, visi jie atsidarys.

 

 

Plačiau apie rinkinio sudėtį ir galimybės jį įsigyti ČIA

 

Gražių artėjančių švenčių ir skanaus linkėdami,

FishWish šeima

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus