NAUJIENA JŪROS GĖRYBIŲ MYLĖTOJAMS – SPECIALUS GRILIO RINKINYS

Mus nuoširdžiai džiugina Jūsų entuziazmas bei gaunamas grįžtamasis ryšys ragaujant žuvies grilio rinkinį. Ilgai nelaukę kviečiame išbandyti dar vieną Jums paruoštą NAUJIENĄ – ko gero, pirmąjį Lietuvoje JŪROS GĖRYBIŲ GRILIO RINKINĮ!

Šįkart vėlgi laužome stereotipus ir kuriame naujas tradicijas: įprastas grilio produktų sąrašas tikrai gali ir turi būti papildytas mūsų kruopščiai atrinktomis, griliui puikiai tinkančiomis jūros gėrybėmis. Joms grilio kaitra suteikia nepakartojamą skonį.

JŪROS GĖRYBIŲ GRILIO RINKINIO idėjai pradžią davė mūsų mažosios dukrytės. Esame pastebėję, kad didžiosios tigrinės krevetės, keptos griliuje ar ant atviros rusenančios ugnies, magina ne vieną vaiką. Maži dukryčių pirštukai ir smalsios akytės greitai jas išrenka po kiekvieno kepimo, o burnytės sukramto „Makt ir nėra“. Taigi, mūsų, kaip ir kitų tėvų, kūrybos klodai neišsenkami – noras pratinti prie skirtingų skonių pamėtėjo mintį eksperimentuoti, ir taip mūsų namuose gimė nauja sekmadienio pietų tradicija – kepti įvairių rūšių jūros gėrybes. Pamažu atrinkome tas, kurios tarpusavyje papildo viena kitos skonį, kurias galima kepti tokioje pat temperatūroje ir tiek pat neilgai. Sakysite, prabangu? Sekmadienio šeimos ar draugų pietums, manau, galime sau leisti, nes šiandien mūsų auksinė valiuta – laikas, o vien tai, kad tokiems pietums užtrunkame paruošti vos 8-10 min., sutikime, yra didžiulis privalumas

Taigi, kviečiame ir Jus išbandyti naują skonį, atrasti netikėtus derinius, pasitelkti kūrybiškumą, papildant patiekalą šviežiomis ar griliuje keptomis daržovėmis.

 

Mūsų specialiai komplektuotame JŪROS GĖRYBIŲ GRILIO RINKINYJE Jūs rasite:

 

  • Aukštos kokybės jūros gėrybes, puikiai papildančios viena kitą skoniais. Tiesiai iš laukinės gamtos atkeliavę, ir kepimui paruošti AŠTUONKOJŲ ČIUPTUVAI, KALMARŲ TŪBAI, JŪROS ŠUKUTĖS. Vaikų itin mėgstamas TIGRINIŲ KREVEČIŲ UODEGĖLES taip pat rasite šiame rinkinyje. Taigi, savo pasirinkimu galės mėgautis tiek didžiausi aštuonkojų gerbėjai, tiek mažieji, mėgstantys triaukšti krevetes, tiek subtilaus skonio entuziastai, norintys išbandyti jūros šukutes, tiek šeimos su jų draugais, kramsnojantys žiedeliais ar juostelėmis supjaustytus kalmarus.
  • Atrinktas jūros gėrybes, kurias lengvai ir greitai iškepsite ant griliaus. 8-10 min. ir Jūsų patiekalas jau ant stalo!
  • Rinkinį, skirtą šeimai ir jos draugams (7-8 asmenims), kaip įprasta, kad planuodami išvyką į gamtą maisto pasiimame tiek, kad užtektų sau ir draugui;
  • Patogią pakuotę, kurią lengva pasiimti į gamtą ar svečius.

 

Ištikimi jūros gėrybių mėgėjai šiuo grilio rinkiniu apsidžiaugs, tačiau tikime, kad ir mažiau patyrę gurmanai taip pat ryšis išbandyti naują, gal dar neatrastą skonį. Mūsų šeimos patirtis tik patvirtina, kad vaikai ir jūros gėrybės – puikus duetas! Įtraukime į gamybos procesą, pasitelkime mažųjų išmonę parenkant daržoves, leiskime krevetes suverti ant iešmelių – taip kiekvienas iš jų turės savo asmeninį patiekalą.

Būkime išradingi, mokykimės vieni iš kitų, dalinkimės smagiomis vasaros akimirkomis. Patogiai supakuotas, į keliones tinkantis JŪROS GĖRYBIŲ GRILIO RINKINYS, tikime, suteiks daug malonių pojūčių Jūsų šeimai ar draugams!

Iš mūsų šeimos rankų Jūsų šeimoms! Išbandykite ir įvertinkite!

Skanaus!

Jūros gėrybių grilio rinkinį galite rasti čia

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus