NAUJIENA – MIDIJŲ RINKINYS

NAUJIENA – MIDIJŲ RINKINYS

 

Pristatome pavasario sezono naujieną – MIDIJŲ RINKINĮ.  Šiltajam metų artėjant, kai norisi ir į valgiaraštį įtraukti lengvesnius maisto produktus, įvairesnių jūros gėrybių pasirinkimas, jų ruošimas derinant su pirmaisiais žalumynais, gali praturtinti Jūsų šeimos mitybą.

Pripažinsime, šį MIDIJŲ RINKINĮ  paskatino sukurti mūsų krautuvėlės žuvies ir jūros gėrybių valgytojų patirtis. Pastebėjome, kad pavasarį dažniau nei žiemą renkatės midijas. Taigi, norėjome pasiūlyti įsigyti aukštos kokybės midijų ir japoninių moliuskų, iš kurių galėtumėte pagaminti ne mažiau kaip 3 patiekalus.

 

Šiame MIDIJŲ RINKINYJE rasite šias kruopščiai atrinktas aukščiausios kokybės midijas ir japoninius moliuskus:

 

 

Kodėl verta išbandyti MIDIJŲ RINKINĮ kasdieniniam šeimos stalui ar šventėms?

 

 • Rinkinyje rasite aukščiausios kokybės ekologiškas midijas, japoninius moliuskus, ekologiškų midijų ir moliuskų rinkinį Jūsų šeimos stalui ar švenčių stalui.
 • MIDIJŲ RINKINYJE esančios ekologiškos midijos, japoniniai moliuskai, ekologiškų midijų ir japoninių moliuskų rinkinys Jūsų patogumui paruošti gaminimui – belieka, remiantis ant pakuotės esančia instrukcija, atšildyti ir gaminti Jūsų pasirinktus patiekalus.
 • MIDIJŲ RINKINIO galėsite paruošti ne mažiau kaip tris patiekalus su midijomis ar/ir japoniniais moliuskais.
 • Patogi ir reprezentatyvi pakuotė – MIDIJŲ RINKINYS supakuotas į patogią dėžutę, kurią ne tik patogu transportuoti, bet ir itin malonu dovanoti. Taigi, tai gali būti puiki gurmaniška dovana tiek važiuojant į svečius, tiek ruošiantis su šeima išvykai į užmiestį.
 • Receptai – įsigijus MIDIJŲ RINKINĮ ant jo dėžutės rasite užklijuotą kodą, kurį telefonu aktyvavus, galėsite išsirinkti ir išbandyti rekomenduojamus receptus, paruoštus su rinkinio žuvimis ir ikrais.
 • Lankstus pristatymas į namus –  išsirinkus Jums MIDIJŲ RINKINĮ, pristatysime Jums visoje Lietuvoje per 2-3 dienas.

 

 

MIDIJŲ RINKINĮ kviečiame įsigyti ČIA

 

Skaidraus pavasario ir įvairesnių pasirinkimų ruošiant maistą!

FishWish šeima

 

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus