KALĖDŲ SENELIO BEIEŠKANT – SURASKITE GURMANIŠKĄ DOVANĄ NEIŠEIDAMI IŠ NAMŲ

KALĖDŲ SENELIO BEIEŠKANT – SURASKITE GURMANIŠKĄ DOVANĄ NEIŠEIDAMI IŠ NAMŲ

 

Didžiausios metų šventės jau ne už kalnų ir geriausias būdas joms pasiruošti – viską suorganizuoti iš anksto. Dovanų ieškojimas – bene svarbiausia užduotis, kuriai atlikti neretai sugaištame daug laiko, todėl norėdami Jums palengvinti šį rūpestį, sukūrėme gurmaniškų dovanų kolekciją, kuri, tikime, nudžiugins net ir išrankiausią skanautoją!

 

Nudžiuginkite mylimą mamą ar močiutę specialiai paruoštu KŪČIŲ RINKINIU

 

Nežinome, kaip Jūs, bet mūsų šeimoje, ruošti Kūčioms, visada keliaujame pas tėvus arba, kitaip tariant, mūsų mažųjų dukryčių senelius, kur visą šios stebuklingos šventės eigą kontroliuoja mylimos mamos-močiutės. Unikalus žuvies KŪČIŲ RINKINYS gimė iš noro palengvinti ruošimąsi didžiausioms metų šventėms, kada parduotuvių durų varstymas nuo vienų iki kitų, stovėjimas didžiausiose eilėse – ne tik neatneša džiugesio, bet neretai ir labai nuvargina, o jei mama-močiutė gyvena mažesniame miestelyje ar kaime, surasti tinkamų produktų tenka keliauti ir gana ilgus atstumus – į šalia esantį didesnį miestą. Jau nekalbant apie tai, kad turėtume saugoti savo ir artimųjų sveikatą ir apskritai mažiau lankytis parduotuvėse.

 

 

KŪČIŲ RINKINYJE rasite kruopščiai atrinktas kokybiškas žuvis: „Matjes” silkę, Atlanto menkę, Arktinę paliją, jūrinį ešerį, sterką ir raudonuosius Atlanto lašišos ikrus.

 

 

Taigi, užsakykite savo mamai, močiutei ar sau KŪČIŲ RINKINĮ internetu ir jis jai atkeliaus tiesiai į namus. Be to, ant šio KŪČIO RINKINIO pakuotės rasite specialų kodą, kurį nuskenavus telefonu, atsidarys receptai! Plačiau ČIA

 

 

Šv. Kalėdų ar Naujųjų metų proga nustebinkite mylimus žmones išskirtinėmis gurmaniškos dovanomis – ŠVENTINIAIS RINKINIAIS

 

 

ŠVENTINIS RINKINYS, kuriame tas, kam dovanosite, ras viską, kas reikalingą prabangiam didžiausių metuose švenčių stalui, t. y. kruopščiai atrinktą žuvį ir ikrus: tuną, sterką, raudonųjų Atlanto lašišos ir juodųjų Sibirinių eršketų ikrus.

 

 

Plačiau apie rinkinį ČIA

 

Savo artimųjų ar/ir draugų rate turite jūros gėrybių mylėtojų ar/ir lašišos gerbėjų? Tuomet ŠVENTINIS RINKINYS, kurį sudaro laukinės jūrinės šukutės, baltakojų blyškiųjų krevečių uodegėlės, aštuonkojų čiuptuvai ir škotiška šalto rūkymo lašišos filė, idealiai tiks Jūsų dovanos pasirinkimui!

 

 

 

 

Plačiau apie rinkinį ČIA

Ant šių ŠVENTINIŲ RINKINIŲ pakuočių taip pat rasite specialius kodus, kuriuos nuskenavus telefonu, atsidarys receptai!

 

Nudžiuginkite draugus ar artimus žmones šypseną veide dovanojančia staigmena

 

Šios trys žaismingos dovanų idėjos, tikime, padovanos šypseną kiekvieno veide: tiek ją dovanojančio, tiek ją gaunančio!

Jūsų pasirinkimui trys idėjos: nuo mažesnės gurmaniškos dovanos iki dovanų kupono, nustebinsiančio savo kūrybišku dizaino sprendimu!

 

 

DOVANŲ RINKINYS, kurį sudaro škotiška šaltai rūkyta lašiša, raudonieji Atlanto lašišos ikrai ir juodieji Sibirinių eršketų ikrai, plačiau ČIA

 

DOVANŲ RINIKINYS, kurį sudaro raudonieji Atlanto lašišos ikrai ir juodieji Sibirinių eršketų ikrai, plačiau ČIA

 

DOVANŲ KUPONAS-ŽUVELĖ, kurį sudaro atspausdinta dovanų kortelė – „FishWish“ žuvelė supakuota į žaismingos formos raudonos arba mėlynos spalvos voką, plačiau ČIA

 

Džiugių atradimų Kalėdų Senelio beieškant,

FishWish šeima

 

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus