KAIP SUKURTI ROMANTIŠKĄ VAKARIENĘ – TRYS PAPRASTOS IDĖJOS

KAIP SUKURTI ROMANTIŠKĄ VAKARIENĘ – TRYS PAPRASTOS IDĖJOS

 

Pripažinkime, kartais taip norisi palepinti mylimą žmogų. Ir nors Šv. Valentino dienos šventimas nėra mums įprasta tradicinė šventė,  tai dar viena galimybė parodyti dėmesį mylimam žmogui.

Daugeliui iš mūsų paruošti romantišką vakarienę – užduotis, reikalaujanti daug laiko, todėl dažniausiai skubame į pirmą saldėsių krautuvėlę ar gėlių parduotuvę. O kaip sukurti šventišką vakaro nuotaiką, neinvestuojant daug laiko? Į šį klausimą Jums dabar ir atsakome, dalindamiesi trimis paprastomis idėjomis, kurias įgyvendinę, tikime maloniai nustebinsite tiek savo mylimą žmogų, tiek kitus artimuosius ir artėjančios Šv. Valentino dienos proga, ir be progos.

 

Ledjūrio menkės filė su batatų piurė ir brokolių žiedeliais

 

Įprasta manyti, kad iš žuvies ir jūros gėrybių, nustebinti romantiškos vakarienės gurmanišku pasirinkimu, galite paruošdami patiekalus su ikrais: raudonaisiais Atlanto lašišų ar juodaisiais Sibirinio eršketų ikrais, bet visgi tą padaryti, galite rinkdamiesi ir paprastus produktus, tokius, pasirinkome ir mes šįkart: ledjūrio menkės filė, batatus, brokolius. Sugaišome vos 7-10 minučių, o rezultatas puikus!

 

 

Krevetės su mažaisiais aštuonkojais ir šukutėmis

 

Jūros gėrybės – ne veltui tituluojamos afrodiziakais, ir ne veltui jas renkasi prašmatniausi restoranai itin išskirtiniams patiekalams kurti. Taigi, šįkart improvizavome ir mes: 3-5 minutės ir rezultatas neįtikėtinai geras, štai ko tikėtis, kai renkiesi tikrai kokybiškus produktus: laukines jūros šukutes, mažuosius aštuonkojus, tigrinių krevečių uodegelės ar/ir blyškiųjų baltakojų krevečių uodegelės.

 

 

Užkandis su raudonaisiais Atlanto lašišos ikrais

 

Raudonieji Atlanto lašišų ikrai ir juodieji Sibirinių eršketų ikrai, rodos, jiems pastangų, atskleisti skonines savybes visai nereikia. Girdime iš Jūsų, kad paprastumas šiuo atveju – geriausias sprendimas.

 

Taigi, mūsų patarimas – rinkitės kokybiškas žuvies ir jūros gėrybes ir rezultatas Jūsų nenuvils! Tokių pavyks Jums rasti ČIA

Visus pasidalintus receptus vienoje vietoje rasite ČIA

 

Įsimintinų Jums akimirkų, kuriant šventinę nuotaiką!

„FishWish“ šeima

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus