APIE „FISHWISH“ PLĖTRĄ – DALINAMĖS PATIRTIMI SU KITAIS VERSLAIS

Kaip jau žinote, prieš keletą mėnesių žengėme plėtros etapą ir tęsiame savo misiją dalintis kokybiška šaldyta žuvimi ir jūros gėrybėmis su visos Lietuvos šeimomis.

Visa mūsų prekiaujama žuvis ir jūros gėrybės yra šaldytos. Taigi, būtina sąlyga –  Jus turi pasiekti mūsų produktai tokios temperatūros, kaip reikalaujama. Būtent todėl keliami griežti standartai, susiję su temperatūrinio režimo užtikrinimu, kai suruošti užsakymai keliauja Jums į namus po visą Lietuvą.

Be to, mums svarbu, kad užsakymas Jums būtų pristatomas maksimaliai greitai, į Jums patogią vietą bet kur Lietuvoje – ir dideliame mieste, ir sodyboje. Partnerių, kurie išpildytų šiuos mums svarbius kriterijus, pasirinkimo Lietuvoje beveik nėra, bet po sunkių paieškų vis dėlto pavyko rasti.

Apie tai ir dar plačiau dalinamės patirtimi su verslo naujienų portalu Lietuvoje vz.lt.

Tikimės, kad mūsų pasidalintos įžvalgos bus naudingos ir kitiems smulkiesiems verslams, dirbantiems maisto tiekimo srityje, ir Jums, mūsų klientams, nes būtent Jūs esate visada drauge ir vertinate tiek mūsų, tiek mūsų partnerių darbą, taip skatindami mus nuolat tobulėti:

https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/2022/03/20/smulkieji-versla-isplete-po-visa-lietuva-tik-issprende-lygti-su-vienu-nezinomuoju&4c22dcf7c4e88&78686c8652b38

 

Turiningų skaitinių linkėdama,

 

„FishWish“ šeima

 

Autorystės teisės nuotraukai, publikuojamai šiame straipsnyje, autorystės teisės priklauso vz.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasRinktis produktus